Lexmark MS415DN

Cena produktu Lexmark MS415DN není známa.

 

Popis produktu Lexmark MS415DN: Lexmark MS415DN Černobílá mono tiskárna Lexmark MS415DN používá pro tisk laserovou technologii a díky vysokému rozlišení budou vaše výsledné výtisky obrázků a jiné grafiky mimořádně ostré. Díky dv... > více informací


Lexmark MS415DN - popis

nahoru

Lexmark MS415DN
Černobílá mono tiskárna Lexmark MS415DN používá pro tisk laserovou technologii a díky vysokému rozlišení budou vaše výsledné výtisky obrázků a jiné grafiky mimořádně ostré. Díky dvoujádrovému procesoru zvládne tiskárna i složité dokumenty, vytiskne až 7 200 stran za měsíc. Lze dokoupit volitelný zásobník s kapacitou 850 listů, nemusíte tak často doplňovat papír. Tiskárna samozřejmě podporuje tisk z mobilních zařízení pomocí AirPrint z iOS a také z Android.
Vysoká rychlost tisku znamená vyšší produktivitu práce
Tiskárna pro zpracování tisku využívá rychlý dvoujádrový procesor s 800MHz a dostatečně velkou tiskovou paměť 256 MB. Díky tomu je možné dosáhnout rychlosti až 38 stránek za minutu jednostranně nebo 16 stránek za minutu při oboustranném tisku a první výtisk lze pořídit už za pouhých 6,5 sekund.
Spolehlivý výkon
Vytisknout s tiskárnou můžete bezpečně až 7 200 stránek za dobu jednoho měsíce. Díky takto vysokým číslům je možné tiskárnu používat i ve středně velkých kancelářích s vysokými nároky na tisk. Dostatečně velké zásobníky papíru, které je možné dále rozšířit, zamezí nutnosti častého doplňování papíru a plynulejší chod tiskových procesů.
Rychlá instalace a snadné ovládání
Díky několika krokové a velmi přehledné instalaci přístroje zvládne zprovoznění tiskárny i méně znalý uživatel. Tisknout tak budete moci už několik minut po vybalení tiskárny. Stav úloh a konfigurace speciálních funkcích pak uvidíte na barevném 2,4“ LCD displeji.
Automatický potisk obou stran papíru
Velkým pomocníkem při potřebě potisknout obě strany papíru je automatický oboustranný tisk, který se sám bez velké námahy postará o potisknutí obou stránek papíru. Značně Vám tím tiskárna ušetří čas strávený tiskem a snadněji se ušetří na spotřebovaném papíru.
Klíčové vlastnosti
Laserová černobílá tiskárna s tiskem až do A4 formátu. Rozlišení tisku je 1200 x 2400 dpi. Rychlost tisku 38 stran za minutu jednostranně nebo 16 stránek za minutu při oboustranném tisku. Vstupní strana umožňuje pojmout až 300 papíru a na výstupu se nalézá prostor pro až 150 potištěných dokumentů. Vstupní kapacitu lze rozšířit až na 850 listů papíru. Připojit tiskárnu lze buď do počítače, nebo síťově pomocí konektorů USB 2.0 a GLAN. Rozměry tiskárny jsou 380 x 432 x 472  mm. Tiskárna má také barevný 2,4“ LCD displej.

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

38

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

Paralelní, RJ-45, USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Laserová

Technologie tisku:

Laser

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

Paralelní, RJ-45, USB 2.0

Velikost standardní paměti [MB]:

256

Velikost maximální paměti [MB]:

256

Spotřeba [W]:

560

Barevná/Černobílá:

Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

38

Tisk první strany po [sec.]:

6,5

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

263 x 399 x 382

Hmotnost v kg:

14,2

Užitečné funkce

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Výrobce Lexmark
Hmotnost 14.2 kg
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
38
Fax Ne
Barevný tisk Ne
Skenování Ne
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lexmark MS415DN užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, 3D tiskové struny, Tiskárny samolepících štítků.

Nejlevnější Lexmark MS415DN akční ceny - Levné Lexmark MS415DN

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lexmark MS415DN stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lexmark MS415DN najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Laserové tiskárny.