Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Laserové tiskárny >

Canon i-SENSYS LBP151dw

Canon i-SENSYS LBP151dw

Cena produktu Canon i-SENSYS LBP151dw není známa.

 

Popis produktu Canon i-SENSYS LBP151dw: Popis produktu Canon i-SENSYS LBP151dw Tiskárna Canon i-SENSYS LBP151dw nabídne uživateli elegantní nízko profilový tvar, který velmi snadno splyne v pracovním prostředí většiny kanceláří. Dík...  Více informací


Canon i-SENSYS LBP151dw - popis

Popis produktu

Canon i-SENSYS LBP151dw
Tiskárna Canon i-SENSYS LBP151dw nabídne uživateli elegantní nízko profilový tvar, který velmi snadno splyne v pracovním prostředí většiny kanceláří. Díky malým rozměrům se tiskárna vejde i na pracovní stoly s menším volným prostorem. Nízká hlučnost umožňuje tiskárnu použít v prostorech, kde dochází k časté konverzaci.

Ušetřete svůj čas a zvyšte svou produktivitu
Vysoká rychlost tisku pomáhá daleko rychleji dokončovat důležité pracovní úlohy a získat tak daleko více času pro samotnou tvorbu dokumentů. Tiskárna má velmi rychlé spuštění do 15 sekund a první výtisk po spuštění už do 8 sekund. Již nebude tak často nutné vyměňovat papír v zásobníku. Tiskárna disponuje na vstupní straně dostatečně velkým zásobníkem, který pojme až 250 listů papíru a na výstupu je možné ponechat až 100 potisknutých listů papíru.
Energetická úspora
V režimu spánku tiskárna spotřebuje pouze 0,5W a díky tomu budete vždy plně připraveni tisknout, aniž by bylo například platit vysoké náklady na provoz tiskárny. Při samotném tisku je průměrná spotřeba okolo 260W. Díky těmto parametrům se výrobek může pochlubit certifikací Energy Star.

Snadná správa a údržba
Tiskárna využívá osvědčeného systému kazet „vše v jednom", kde toner obsahuje i válec a čistící jednotky. Díky tomu bude Vaše tiskárna stále jako nová a pomocí praktického předního vkládání toneru bude výměna snadná a zároveň i rychle provedená.
Velké možnosti připojení
Tiskárnu je možné propojit na přímo s počítačovou stanicí nebo notebookem pomocí USB 2.0 rozhraní, které se dnes nachází na většině přístrojů v dostatečném počtu. Propojení s více počítači v domácí nebo firemní síti můžete realizovat pomocí kabelového LAN rozhraní s klasický konektorem RJ-45. Naleznete zde i vzdálené uživatelské rozhraní (RUI), které umožňuje uživatelům a správcům sledovat stav zařízení a provádět jeho správu z internetových prohlížečů. Tiskárna také disponuje bezdrátovým připojením Wi-Fi s podporou tisku z mobilních telefonů a cloudových úložišť.

Klíčové vlastnosti
Laserová barevná tiskárna pro malé firmy a domácnosti s tiskem až do A4 formátu. Rozlišení tiskárny je 600 x 600 dpi a maximálně až 1200 x 1200 dpi. Maximální měsíční zatížení je až 15 000 stránek. Na vstupní straně se nachází standardně zásobník, který pojme až 250 listů papíru a na výstupu se nalézá prostor pro až 100 potištěných dokumentů. Konektory USB a LAN + Wi-Fi. Rozměry tiskárny jsou 390 × 365 × 245 mm a její hmotnost 8,6 kg. Ovládací panel se skládá z 5 LED indikátorů a 4 ovládacích kláves.

Tento produkt je kompatibilní s novým operačním systémem Windows 10

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Rozlišení - černé normální [DPI]:

1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

27

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Specifikace výrobce

Specifikace výrobce

Typ tiskárny:

Laserová

Technologie tisku:

Laser

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Velikost standardní paměti [MB]:

512

Spotřeba [W]:

260

Barevná/Černobílá:

Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [DPI]:

1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

27

Tisk první strany po [sec.]:

8

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

163

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:

2 000

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

390 x 245 x 365

Hmotnost v kg:

8,6

Užitečné funkce

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Podpora W10:

Ano

Výrobce Canon
Hmotnost 8.6 kg
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon i-SENSYS LBP151dw užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Velkoformátové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.