Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Laserové tiskárny >

CANON i-SENSYS LBP5300

CANON i-SENSYS LBP5300

Cena produktu CANON i-SENSYS LBP5300 není známa.

 

Popis produktu CANON i-SENSYS LBP5300: Barevná tiskárna i-SENSYS LBP5300 je kompaktní, pohodlně se ovládá, má vestavěné síťové funkce, standardní možnost oboustranného tisku a tiskne vysokou rychlostí 21 str./min. Potvrzuje, jak se spo...  Více informací


CANON i-SENSYS LBP5300 - popis

Barevná tiskárna i-SENSYS LBP5300 je kompaktní, pohodlně se ovládá, má vestavěné síťové funkce, standardní možnost oboustranného tisku a tiskne vysokou rychlostí 21 str./min. Potvrzuje, jak se společnost Canon věnuje vysoké kvalitě a výkonnosti tiskáren určených pro sektor malých a domácích kanceláří. Tiskárna LBP5300 je nová barevná laserová tiskárna z řady i-SENSYS. Vysoká rychlost barevně a monochromaticky. Tiskárna i-SENSYS LBP5300 tiskne barevně i monochromaticky působivou rychlostí 21 str./min. Tiskárna je také vybavena fixační technologií On-Demand společnosti Canon, která eliminuje dlouhé doby zahřívání a první výtisk produkuje za 10,1 sekund.

Výrobce Canon
Barevný tisk Ano
Oboustranný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CANON i-SENSYS LBP5300 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Velkoformátové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.