Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Laserové tiskárny >

Canon i-Sensys LBP6230dw

Canon i-Sensys LBP6230dw

Cena produktu Canon i-Sensys LBP6230dw není známa.

 

Popis produktu Canon i-Sensys LBP6230dw: Kvalitní černobílá tiskárna Canon i-SENSYS LBP6230dw Společnost Canon patří mezi přední výrobce velmi kvalitní kancelářské elektroniky. Tiskárna Canon i-SENSYS LBP6230dw, navržená speciálně pro d...  Více informací


Canon i-Sensys LBP6230dw - popis

Kvalitní černobílá tiskárna Canon i-SENSYS LBP6230dw
Společnost Canon patří mezi přední výrobce velmi kvalitní kancelářské elektroniky. Tiskárna Canon i-SENSYS LBP6230dw, navržená speciálně pro domácí a malé kanceláře, nabízí cenově dostupnou kvalitu, snadnou obsluhu a plnou vybavenost vyspělými funkcemi.

Výhodný tisk a stylový design
Tato cenově dostupná tiskárna je vybavena velmi efektivním tiskem, který šetří Vaše tiskové náklady. Úsporný provoz spadající do vedoucí energetické třídy jistě ocení celá řada zákazníků. Tělo tiskárny bylo vyrobeno se zachováním elegantních tvarů a zároveň pro zlepšení prostoru n pracovním stole.

Vysoká kvalita tisku
Tiskárna nabídne uživateli velmi kvalitní černobílý tisk v klasickém rozlišení 600 x 600 dpi, které je možné ještě zvýšit na 1200 x 1200 dpi a díky tomu lze s velmi dobrými výsledky tisknout černobílé kancelářské dokumenty. Tiskárna dále nabízí rychlost tisku až 25 stran A4 za minutu a díky tomu Vám zbude více času na ostatní kancelářskou práci. Zajisté oceníte i přítomnost automatického oboustranného tisku, který umožní snadno a rychle potisknout obě strany papíru.
                                                        
Snadné připojení
Tiskárnu lze klasicky připojit k jedné počítačové stanici pomocí USB 2.0 rozhraní, které se v dnešní době nachází na většině přístrojů v dostatečné počtu. Díky tomu nebude problém ji připojit k vaší počítačové stanici nebo notebooku. Tisknout můžete i z více počítačů v domácnosti nebo v kanceláři prostřednictvím kabelového LAN nebo bezdrátového WiFi rozhraní.
                                         
Klíčové vlastnosti
Tiskárna disponuje vyspělými tiskovými funkcemi a jejím základem je výkonný procesor, který je podporován 64MB integrované paměti. U tiskárny je zajištěn vysoce kvalitní výstup, který zajišťuje rozlišení 600 x 600 dpi. Připojení tiskárny k pracovní stanici je realizováno přes dnes velmi rozšířené USB 2.0 rozhraní, které se nachází na většině počítačových sestav i notebooků. Přítomné je i kabelové LAN a bezdrátové WiFi rozhraní. Tiskárna je vybavena zásobníky na papír, který pojme až 250 listů papíru + 1listový manuální podavač u vstupního, resp. 100 u výstupního. Maximální měsíční zatížení je až 8 000 stránek. Zájemce o tento model může potěšit přítomnost automatického oboustranného tisku.
Hmotnost tiskárny je 7 kg při rozměrech 379 x 293 x 243 mm. Maximální spotřeba je 1100W, ale typická dosahuje pouze 420W a spotřeba v režimu spánku je pouhých 1,6W. Hlučnost při provozu je 52dB.

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

25

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Laserová

Technologie tisku:

Laser

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Velikost standardní paměti [MB]:

64

Velikost maximální paměti [MB]:

64

Spotřeba [W]:

420

Barevná/Černobílá:

Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

25

Tisk první strany po [sec.]:

6

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

163

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

379 x 243 x 293

Hmotnost v kg:

7

Užitečné funkce

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Výrobce Canon
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
25
Hmotnost 7 kg
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon i-Sensys LBP6230dw užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Velkoformátové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.