Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Laserové tiskárny >

HP Color LaserJet Pro M252dw

HP Color LaserJet Pro M252dw

Cena produktu HP Color LaserJet Pro M252dw není známa.

 

Popis produktu HP Color LaserJet Pro M252dw: Tiskárna HP Color LaserJet Pro 200 M252dw Společnost HP se již dlouhou dobu zabývá výrobou velmi kvalitních tiskových zařízení mezi, které patří inkoustové, laserové a multifunkční přístroje vysok...  Více informací


HP Color LaserJet Pro M252dw - popis

Tiskárna HP Color LaserJet Pro 200 M252dw
Společnost HP se již dlouhou dobu zabývá výrobou velmi kvalitních tiskových zařízení mezi, které patří inkoustové, laserové a multifunkční přístroje vysoké kvality. Pro domácnosti nebo menší kanceláře vydala tato společnost barevnou laserovou tiskárnu s profesionální kvalitou a ekonomickým tiskem díky technologii JetIntelligence.

Dobrá rychlost tisku
Tiskárna je vybavena výkonným procesorem pracujícím na frekvenci 800MHz a 256MB tiskové paměti. Díky tomu je rychlost tisku až 18 stránek za minutu černobíle i barevně. Vytisknutí první stránky z připraveného stavu je už do 11.5 sekund při černobílém tisku a 13 sekund při barevném.

Vysoká efektivita
Vysoké efektivity je možné dosáhnout pomocí rychlého tisku dokumentů. Pokud ovšem potřebujete mít možnost potisknout obě strany dokumentu, tak máte možnost, buď pokud to tiskárna umožňuje ručně stránky v zásobníku otáčet anebo si pořídit model tiskárny vybavené automatickým oboustranným tiskem. Funkce automatického oboustranného tisku vám značně usnadní potisk obou stran papíru a zajistí, aby se zvýšila vaše pracovní efektivita a snížila se tím výsledná doba, kterou budete muset strávit při tisknutí dokumentů.

Jednoduché připojení
Tiskárnu je možné připojit k počítačové stanici nebo notebooku pomocí klasického USB 2.0 konektoru, které se v dnešní době nachází na počítačových stanicích a noteboocích v dostatečném počtu. Připojení do domácí nebo firemní sítě provedete přes kabelové LAN nebo bezdrátové WiFi rozhraní a budete, tak moci tisknout z více počítačů bez nutnosti přepojování datového kabelu.

Tiskněte i z mobilních přístrojů pomocí technologie ePrint
Tisknout lze i přímo z mobilních přístrojů jako jsou smartphony, tablety prostřednictvím technologie AirPrint a prakticky z jakéhokoliv místa prostřednictvím ePrint rozhraní. Podrobnější informace o tisku z mobilních přístrojů můžete získat na odkaze: https://h30495.www3.hp.com/c/45905/CZ/cs/

Technologie JetIntelligence
Hlavní myšlenkou této technologie je nabídnout uživatelům menší a chytřejší tiskárny, které zajistí rychlejší a úspornější způsoby tisku. Při tisku s touto technologií spotřebujete mnohem méně energie a vytisknete mnohem více výtisků z každé tiskové kazety. Díky těmto vlastnostem, tak snadno ušetříte nejenom čas, ale i náklady na provoz.

Klíčové vlastnosti
Kvalitní tiskárna malých rozměrů, která překvapí kvalitním profesionálním a ekonomickým tiskem. Tiskárna je určena pro použití v domácnostech a menších kancelářích. Tisknout je možné na papíry formátu A4 s gramáží až 175 g/m2 u běžného papíru a 200 g/m2 u lesklého. Vstupní zásobník pojme až 150 listů papíru a na výstupu je prostor pro až 100 potištěných listů. Rozlišení tisku je 600 x 600 dpi černobíle i barevně a doporučená měsíční zátěž je 250 - 2500 listů nebo maximálně až 30 000 listů. Připojit ji lze k počítači nebo notebooku pomocí USB 2.0 rozhraní. Připojení do domácí nebo firemní sítě provedete přes kabelové LAN nebo bezdrátové WiFi rozhraní. Technologie JetIntelligence pro rychlejší a úspornější způsoby tisku.
Rozměry výrobku jsou 392 x 412 x 236,2 mm a jeho hmotnost je 12,2 kg. Spotřeba při tisku činní 375W a v pohotovostním režimu pouze 8,7W.

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

18

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Laserová

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Velikost standardní paměti [MB]:

256

Spotřeba [W]:

375

Barevná/Černobílá:

Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

18

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:

18

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

220

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

342 x 1002 x 285

Hmotnost v kg:

12,2

Užitečné funkce

Barevná:

Ano

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Výrobce HP
Hmotnost 12.2 kg
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
18
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

HP Color LaserJet Pro M252dw - recenze

HP LaserJet Pro M252dw: Nejlepší barevná laserová tiskárna

Toply.cz
20.09.2017 - 12:27:17

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Color LaserJet Pro M252dw užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny.