HP LaserJet P2035

Cena produktu HP LaserJet P2035 není známa.

 

Popis produktu HP LaserJet P2035: Tiskárny HP LaserJet řady P2035 jsou navržené pro domácí pracovny a malé pracovní skupiny, hledající provozní spolehlivost s minimálními provozními náklady. Rozšiřitelnost těchto modelů je samozře...  Více informací


HP LaserJet P2035 - popis

Tiskárny HP LaserJet řady P2035 jsou navržené pro domácí pracovny a malé pracovní skupiny, hledající provozní spolehlivost s minimálními provozními náklady. Rozšiřitelnost těchto modelů je samozřejmostí, stejně jako výběr z několika hotových konfigurací. Uživatelé u této řady ocení rychlost tisku strany A4, která dosahuje až 30 str./min. Tato řada také nabízí vyšší rychlost zpracování s 266 MHz procesorem a výstup první stránky již za 8 vteřin, to vše při maximálním rozlišení tisku 1200 x 1200 dpi s technologií HP FastRes, případně 600 dpi fyzicky. Maximální pracovní vytížení je až 25 000 stran měsíčně.

Tiskárna LaserJet P2035 využívá vlastní operační paměť pro tiskovou frontu o kapacitě 16 MB. Připojení k počítači lze realizovat přes USB 2.0 port. Tiskárnu lze rozšířit pomocí různých EIO modulů - např. na ethernetový či bezdrátový síťový tiskový server a podobně.

Technologie okamžitého náběhu pícky HP Instant-on prakticky eliminuje dobu zahřívání, neboť nabíjí a zahřívá pícku téměř okamžitě. Tato schopnost umožňuje vytisknout stránku ihned po zpracování dat a šetří tak energii, peníze a čas. Složení mikroskopického toneru HP a komponenty kazety typu "vše v jednom" byly navrženy tak, aby zajišťovaly konzistentně ostrý text a hladké přechody odstínů šedi po celou životnost kazety.

Podporovány jsou host-based jazyky s PCL 5e. Součástí tiskárny jsou i dva vstupní zásobníky na celkem 300 listů papíru a výstupní deska. Rozměry tiskárny jsou 365 x 368 x 268 mm a její hmotnost rovných 10 kg. Tiskárna je kompatibilní se širokou škálou operačních systémů - Windows 2000 a vyšší, Mac OS 10.3 a vyšší, Linux nebo Unix a další.

Společnost HP dodává tuto tiskárnu BEZ propojovacího USB kabelu - je tedy nutné jej pro připojení tiskárny k Vašemu PC dokoupit.

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

30

Rozhraní:

Paralelní, USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Laserová

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

Paralelní, USB 2.0

Velikost standardní paměti [MB]:

16

Barevná/Černobílá:

Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

1200 x 1200

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

30

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:

2 500

Výrobce HP
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
30
Maximální formát tisku A4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP LaserJet P2035 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny.