HP LaserJet P2055DN

Cena produktu HP LaserJet P2055DN není známa.

 

Popis produktu HP LaserJet P2055DN: Tiskněte dokumenty rychlostí až 33 str./min a získejte rychlé dokončení tisku bez čekání s technologií s okamžitým náběhem. Šetřete čas díky automatickému oboustrannému tisku. Dokončujte velké a s...  Více informací


HP LaserJet P2055DN - popis

Tiskněte dokumenty rychlostí až 33 str./min a získejte rychlé dokončení tisku bez čekání s technologií s okamžitým náběhem. Šetřete čas díky automatickému oboustrannému tisku. Dokončujte velké a složité úlohy s procesorem 600 MHz a pamětí až 320 MB. Vytvářejte dokumenty ve vynikající profesionální kvalitě z HP LaserJet P2055dn s reálným rozlišením 1 200 dpi, které zajišťuje ostrý text, řádky a obrázky. Tato stylová kompaktní tiskárna HP LaseJet P2055D s vysokou výtěžností s multifunkčními tiskovými kazetami byla vytvořena, aby šetřila místem na stole. Snadné nastavení a používání, bezproblémová údržba. Inteligentní technologie v tiskových kazetách umožňuje generovat upozornění na docházející spotřební materiál. Pomocí služby HP SureSupply můžete doplňovat spotřební materiál a pomocí nástroje HP Web Jetadmin můžete spravovat tiskárnu.

Výrobce HP
Oboustranný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP LaserJet P2055DN užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Velkoformátové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.