Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Laserové tiskárny >

HP LaserJet Pro M201dw

HP LaserJet Pro M201dw

Cena produktu HP LaserJet Pro M201dw není známa.

 

Popis produktu HP LaserJet Pro M201dw: Tiskárna HP LaserJet Pro M201dw Společnost HP se již dlouhou dobu zabývá výrobou velmi kvalitních tiskových zařízení mezi, které patří inkoustové, laserové a multifunkční přístroje vysoké kvality....  Více informací


HP LaserJet Pro M201dw - popis

Tiskárna HP LaserJet Pro M201dw
Společnost HP se již dlouhou dobu zabývá výrobou velmi kvalitních tiskových zařízení mezi, které patří inkoustové, laserové a multifunkční přístroje vysoké kvality. Pro domácnosti nebo menší kanceláře vydala tato společnost černobílou laserovou tiskárnu HP LaserJet Pro M201dw s kvalitním a ekonomickým tiskem.
Dobrá rychlost tisku
Tiskárna je vybavena výkonným procesorem pracujícím na frekvenci 750MHz a 128MB tiskové paměti. Díky tomu je rychlost tisku až 25 stránek A4 za minutu černobíle. Vytisknutí první stránky z připraveného stavu je už do 8 sekund.
Možnosti připojení
Tiskárnu je možné připojit k počítačové stanici nebo notebooku pomocí klasického USB 2.0 konektoru. Připojení do domácí nebo firemní sítě provedete přes kabelové LAN nebo bezdrátové WiFi rozhraní.
Tiskněte i z mobilních přístrojů pomocí technologie ePrint
Tisknout lze i přímo z mobilních přístrojů jako jsou smartphony, tablety prostřednictvím technologie AirPrint a prakticky z jakéhokoliv místa prostřednictvím ePrint rozhraní.
Klíčové vlastnosti
Kvalitní tiskárna malých rozměrů, která překvapí kvalitním tiskem a značně ekonomickým provozem. Tiskárna je určena pro použití v kancelářích a menších společnostech. Rozlišení tisku je 600 x 600 x 2 dpi černobíle (HP FastRes 1200) s rychlostí až 25 stran A4 za minutu a doporučená měsíční zátěž je 250 - 2000 stran nebo maximálně až 8 000 stran. Vstupní zásobník pojme až 260 listů papíru (250 standard a 10 prioritní) a na výstupu je prostor pro až 150 potištěných listů. Tiskárně nechybí ani automatický oboustranný tisk, dvouřádkový grafický LCD displej a řada funkcí pro zabezpečení. Připojit ji lze k počítači nebo notebooku pomocí USB 2.0 rozhraní. Připojení do domácí nebo firemní sítě provedete přes kabelové LAN nebo bezdrátové WiFi rozhraní.

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

25

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Laserová

Technologie tisku:

Laser

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Velikost standardní paměti [MB]:

128

Velikost maximální paměti [MB]:

128

Spotřeba [W]:

450

Barevná/Černobílá:

Černobílá

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

25

Tisk první strany po [sec.]:

8

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

163

Doporučené pracovní využití [stran za měsíc]:

2 000

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

384 x 280,7 x 250,9

Hmotnost v kg:

6,6

Užitečné funkce

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Výrobce HP
Hmotnost 6.6 kg
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
25
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP LaserJet Pro M201dw užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Jehličkové tiskárny.