Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Tiskárny > Laserové tiskárny >

HP LaserJet Pro M521dw

HP LaserJet Pro M521dw

Cena:

20 992

Hlídat lepší cenu

Popis produktu HP LaserJet Pro M521dw: Dokončete úlohy rychleji, produkujte velmi kvalitní dokumenty a usnadněte si skenování a sdílení dokumentů. Využijte funkce rychlého nastavení a připojení. Zadávejte rychlé příkazy pomocí intuitiv...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem EuroKing, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem EuroKing popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

HP LaserJet Pro M521dw - popis

Dokončete úlohy rychleji, produkujte velmi kvalitní dokumenty a usnadněte si skenování a sdílení dokumentů. Využijte funkce rychlého nastavení a připojení. Zadávejte rychlé příkazy pomocí intuitivního barevného dotykového displeje. Můžete snadno šetřit přírodní zdroje a recyklovat použité kazety.Ideální pro malé a středně velké firmy a ekonomicky smýšlející podniky, které potřebují pokročilé funkce skenování, přístup k rychlým příkazům pomocí snadno použitelného dotykového displeje, pohodlné možnosti připojení k síti a které chtějí snížit svůj dopad na životní prostředí.Funkce:Dokončete své úlohy rychleji - bez dlouhých prostojů - pomocí skenování s dvojitou hlavou a jedním průchodem* Udržte si špičkovou produktivitu s rychlostí tisku až 40 str./min. Spolehněte se na velký doporučený měsíční objem tisku 2000 až 6000 stran.
* Se vstupním zásobníkem na 600 listů, který je rozšiřitelný na 1 100 listů, a výstupním zásobníkem na 250 listů můžete bezstarostně zpracovávat velkoobjemové tisky.
* Skenování s dvojitou hlavou a jedním průchodem zajistí rychlejší dokončení úloh. Můžete naskenovat dokumenty a vzniklé digitální soubory jedním krokem odeslat na e-mail, do cloudu, do síťových složek nebo na jednotku USB.
* Šetřete papír s funkcí oboustranného tisku a používejte automatický podavač dokumentů na 50 listů pro zvýšení produktivity.
Pracuje chytřeji - můžete otevírat, ukládat a tisknout materiály pomocí barevného dotykového displeje 3,5" (8,89 cm)* Snadné plnění řady úloh zahrnujících tisk, kopírování, skenování a faxování. Za okamžik je hotovo - vše přímo pomocí multifunkční tiskárny.
* Otevírejte, ukládejte a tiskněte webový obsah přes dotykový displej multifunkční tiskárny pomocí podnikových aplikací instalovaných v zařízení.
* Šetřete čas se snadno použitelnými originálními kazetami HP a snižte náklady pomocí volitelných vysokokapacitních tonerových kazet.
* Tuto multifunkční tiskárnu můžete efektivně spravovat pomocí aplikace HP Web Jetadmin, která umožňuje monitorování kancelářského tisku a stavu zařízení.
Technologie HP Smart Install vám zajistí rychlý start bez potřeby CD a bezdrátové sdílení zařízení po celé kanceláři* Užívejte si nevídanou flexibilitu: se službou HP ePrint můžete tisknout ze svého smartphonu nebo tabletu prakticky odkudkoli.
* Technologie HP Smart Install vám zajistí rychlý start bez potřeby CD . Pomocí funkce automatického bezdrátového připojení HP snadno nastavíte připojení k bezdrátové síti.
* Využívejte prostředky efektivněji pomocí bezdrátového připojení a pevného připojení 10/100/1 000-T Gigabit Ethernet, které umožňují snadný přístup k tisku a sdílení dokumentů.
* Tiskové úlohy můžete vytáhnout přímo z kapsy - zařízení podporuje tisk z paměťových zařízení připojených přes port USB.
Šetřete energii s technologiemi automatického zapínání/vypínání HP, okamžitého kopírování a okamžitého náběhu* Pomozte šetřit energii a snížit dopad na životní prostředí. Používejte technologii kopírování s okamžitým náběhem HP a technologii automatického zapínání/vypínání HP.
* Konzola HP EcoSMART nabízí okamžitý přístup k možnostem nastavení úspory energie a k nastavením tiskárny. Můžete tak centrálně nastavit všechny vaše tiskárny na nižší spotřebu energie a efektivnější využívání prostředků.
* Snižte zatížení životního prostředí a své náklady s funkcí pro automatický oboustranný tisk.
* Díky programu HP Planet Partners můžete snadno a bezplatně recyklovat kazety.

Výrobce HP

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP LaserJet Pro M521dw užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Velkoformátové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.