OKI C3600n

Cena produktu OKI C3600n není známa.

 

Popis produktu OKI C3600n: Tiskárna C3600 je rychlá, dostupná, kompaktní desktopová barevná tiskárna s PCL a PS jazyky pro jednotlivce nebo malé pracovní skupiny. Díky rychlému procesoru a dostatečné velké paměti strávíte p...  Více informací


OKI C3600n - popis

Tiskárna C3600 je rychlá, dostupná, kompaktní desktopová barevná tiskárna s PCL a PS jazyky pro jednotlivce nebo malé pracovní skupiny. Díky rychlému procesoru a dostatečné velké paměti strávíte při prácí s ní méně času čekáním na Vaše výtisky a snadno tak zvýšíte svoji pracovní produktivitu. Prostřednictvím víceúrovňové technologie ProQ2400 a mikrojemného High Definition toneru poskytuje C3600 ještě vyšší úroveň detailů, větší hloubku barev, nižší zrnitost a jemnější a lesklejší dojem z tisku, takže uživatelé si mohou plně vychutnat vysoce kvalitní a profesionální tiskové výstupy - vytvořené přímo v kanceláři. C3600 je kombinací působivého výkonu, praktického designu a univerzálního použití, to všechno za ověřené, vysoké spolehlivosti. Proto se stává ideální tiskarnou pro naplnění každodenních tiskových požadavků.

Výrobce OKI
Barevný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu OKI C3600n užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny.