RICOH SP C240DN

Cena produktu RICOH SP C240DN není známa.

 

Popis produktu RICOH SP C240DN: Tiskárna RICOH SP C240DN Laserová tiskárna RICOH SP C240DN přináší kvalitní barevný tisk. Je ideální pro kancelářské každodenní použití nebo pro středně velké kanceláře. Její výhodou je rychlý tis...  Více informací


RICOH SP C240DN - popis

Tiskárna RICOH SP C240DN
Laserová tiskárna RICOH SP C240DN přináší kvalitní barevný tisk. Je ideální pro kancelářské každodenní použití nebo pro středně velké kanceláře. Její výhodou je rychlý tisk, standardní síťové připojení a automatický oboustranný tisk. Tiskárna zvládne vysoké měsíční zatížení a je také vybavena technologií PictBridge pro přímý tisk z fotoaparátů.
Vysoká efektivita
Vysoké efektivity je možné dosáhnout pomocí rychlého tisku dokumentů. Pokud ovšem potřebujete mít možnost potisknout obě strany dokumentu, tak máte možnost pomocí automatického oboustranného tisku. Funkce automatického oboustranného tisku vám značně usnadní potisk obou stran papíru a zajistí, aby se zvýšila vaše pracovní efektivita a snížila se tím výsledná doba, kterou budete muset strávit při tisknutí dokumentů.
Snadné připojení
Tiskárnu lze klasicky připojit k jedné počítačové stanici pomocí USB 2.0 rozhraní, které se v dnešní době nachází na většině přístrojů v dostatečné počtu. Pokud budete potřebovat tisknout z více počítačů, tak zajisté oceníte přítomnost síťového rozhraní, kterým tiskárnu snadno a rychle připojíte do sítě.
Klíčové vlastnosti
RICOH SP C240DN je barevná laserová tiskárna, která nabídne síťové připojení a duplexní tisk. Rozlišení tisku je až 2400 x 600 dpi a maximální měsíční zátěž je až 30 000 listů. Slušná je také rychlost tisku až 16 stran za minutu a první výtisk je k dispozici do 14 vteřin. Je vybavena vstupním zásobníkem na 250 listů s možností rozšíření až na 751 listů. Připojit ji lze k počítači nebo notebooku pomocí USB 2.0 rozhraní. Připojení do sítě provedete přes kabelové LAN rozhraní.

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

16

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Laserová

Technologie tisku:

Laser

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0

Velikost standardní paměti [MB]:

64

Spotřeba [W]:

1 300

Barevná/Černobílá:

Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

600 x 600

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:

600 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

16

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:

16

Tisk první strany po [sec.]:

14

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

160

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

400 x 450 x 320

Hmotnost v kg:

23,8

Užitečné funkce

Barevná:

Ano

Oddělené barevné náplně:

Ano

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Výrobce Ricoh
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
16
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano
Hmotnost 23.8 kg

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu RICOH SP C240DN užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Velkoformátové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.