RICOH SP C252DN

Cena produktu RICOH SP C252DN není známa.

 

Popis produktu RICOH SP C252DN: Popis produktu Tiskárna RICOH SP C252DN Laserová tiskárna RICOH SP C252DN přináší kvalitní barevný tisk. Je ideální pro domácí i kancelářské každodenní použití nebo pro středně velké kanceláře. J...  Více informací


RICOH SP C252DN - popis

Popis produktu

Tiskárna RICOH SP C252DN
Laserová tiskárna RICOH SP C252DN přináší kvalitní barevný tisk. Je ideální pro domácí i kancelářské každodenní použití nebo pro středně velké kanceláře. Její výhodou je rychlý tisk, standardní síťové a bezdrátové připojení a automatický oboustranný tisk. Tiskárna zvládne vysoké měsíční zatížení a přináší podporu pro tisk ze smartphonů a tabletů pomocí aplikace Ricoh Smart Print & Scan.
Vysoká efektivita
Vysoké efektivity je možné dosáhnout pomocí rychlého tisku dokumentů. Pokud ovšem potřebujete mít možnost potisknout obě strany dokumentu, tak máte možnost pomocí automatického oboustranného tisku. Funkce automatického oboustranného tisku vám značně usnadní potisk obou stran papíru a zajistí, aby se zvýšila vaše pracovní efektivita a snížila se tím výsledná doba, kterou budete muset strávit při tisknutí dokumentů.
Snadné připojení
Tiskárnu lze klasicky připojit k jedné počítačové stanici pomocí USB 2.0 rozhraní, které se v dnešní době nachází na většině přístrojů v dostatečné počtu. Pokud budete potřebovat tisknout z více počítačů, tak zajisté oceníte přítomnost síťového a bezdrátového WiFi rozhraní, kterým tiskárnu snadno a rychle připojíte do sítě.
Klíčové vlastnosti
RICOH SP C252DN je barevná laserová tiskárna, která nabídne síťové, bezdrátové WiFi připojení a duplexní tisk. Rozlišení tisku je až 2400 x 600 dpi a maximální měsíční zátěž je až 65 000 listů. Slušná je také rychlost tisku až 20 stran za minutu a první výtisk je k dispozici do 14 vteřin. Je vybavena vstupním zásobníkem na 250 listů s možností rozšíření až na 751 listů. Připojit ji lze k počítači nebo notebooku pomocí USB 2.0 rozhraní. Připojení do sítě provedete přes kabelové LAN a bezdrátové WiFi rozhraní.

Dobrý

Technické parametry

Typ tiskárny:

Laserová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

2400 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

20

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:

Laserová

Technologie tisku:

Laser

Formát tiskárny:

A4

Rozhraní:

RJ-45, USB 2.0, WiFi

Velikost standardní paměti [MB]:

128

Spotřeba [W]:

1 300

Barevná/Černobílá:

Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:

2400 x 600

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:

2400 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:

20

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:

20

Tisk první strany po [sec.]:

14

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:

160

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:

400 x 450 x 320

Hmotnost v kg:

23,8

Užitečné funkce

Barevná:

Ano

Oddělené barevné náplně:

Ano

Automatický oboustranný tisk:

Ano

Výrobce Ricoh
Hmotnost 23.8 kg
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
20
Skenování Ano
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu RICOH SP C252DN užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny.