Samsung CLP-365

Cena:

od 279 Kč do 870 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Samsung CLP-365: Popis produktu Kvalitní barevná laserová tiskárna Samsung CLP-365 Společnost Samsung, jeden z předních výrobců elektroniky, přináší řadu tiskáren do naší nabídky. Tiskárna Samsung CLP-365, nav...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem RR-Tonery, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem RR-Tonery popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem DůmTiskáren.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DůmTiskáren.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Samsung CLP-365 - popis

Popis produktu

Kvalitní barevná laserová tiskárna Samsung CLP-365
Společnost Samsung, jeden z předních výrobců elektroniky, přináší řadu tiskáren do naší nabídky. Tiskárna Samsung CLP-365, navržená speciálně pro domácí a malé kanceláře, nabízí cenově dostupnou kvalitu, snadnou obsluhu a plnou vybavenost vyspělými funkcemi, které uživatelé od všech produktů Samsung již běžně očekávají.

Vysoká kvalita výtisků
Tiskárna využívá unikátní technologie ReCP, která zvyšuje celkovou kvalitu a vitalitu vašeho tisku a zajistí, že vaše výtisky vypadají perfektně. Tato technologie je doplněna o nově vyvinuté polymerované tonery s menšími částicemi než u klasických tonerů, jenž zajistí ostřejší výtisky a živější barvy. Nové tonery mají vyšší obsah vosku, který zvyšuje lesk a odolnost proti blednutí.
Kompaktní design šetřící místem
Velkým kladem je i malý ergonomický design, který nezabírá zbytečně místo. Design modelu si najde své místo i do stylově zařízených kanceláří nebo domácností. Stylový vzhled podtrhuje barevná kombinace ebenově hnědé a ledově šedé.
Intuitivní ovládání
Snadné použití jistě ocení nejeden z uživatelů. I bez přítomnosti displeje je ovládání velmi jednoduché a intuitivní a tím šetří váš čas a vynaloženou námahu. Pouhým jedním zmáčknutím tlačítka ECO můžete ušetřit na toneru, papíru a dokonce i na elektrické energii. Použít lze tisk více stránek na jeden list papíru, měnit barvu na stupně šedi anebo přeskočit prázdné stránky v dokumentu. Tlačítko One Touch Print Screen vytiskne to, co vidíte aktuálně na Vaší obrazovce.

Klíčové vlastnosti
Samsung CLP-365 patří mezi barevné laserové tiskárny s rozlišením tisku až 2400 x 600 dpi (600x600x2bit), kde rychlost tisku dosahuje velmi pěkných 18 stránek A4 černobíle za minutu a 4 barevně. První vytištěná stránka s pohotovostního režimu tvá vytisknout 14 sekund při černobílém tisku a 26 sekund při barevném. U tohoto modelu není automatický duplexní tisk podporován. Pro potisk obou stran papíru je nutné ručně stránku otočit v tiskárně.
Vysoká rychlost tisku je zajištěna zabudovaným procesorem, pracujícím na frekvenci 300MHz a 32MB integrované tiskové paměti. Tisknout můžete na papíry do velikosti A4 a do vstupního zásobníku jich lze umístit až 150 kusů. Výstupní zásobník poskytuje prostor pro až 50 listů papírů umístěných lícem dolů. Maximální měsíční zatížení tiskárny je až 20 000 listů. Doporučený počet výrobce bohužel neuvádí.
Propojení s počítačem je realizovatelné přes klasický USB 2.0 konektor. Rozměry tiskárny jsou 382 x 309 x 211 mm a její hmotnost je 9,84kg. Spotřeba při tisku se pohybuje okolo 290W, 60W v pohotovostním režimu a pouze 1W v úsporném režimu.

Technické parametry

Typ tiskárny:
Laserová

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
2400 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
18

Rozhraní:
USB 2.0

Základní vlastnosti

Typ tiskárny:
Laserová

Formát tiskárny:
A4

Rozhraní:
USB 2.0

Velikost standardní paměti [MB]:
32

Velikost maximální paměti [MB]:
32

Spotřeba [W]:
290

Barevná/Černobílá:
Barevná

Vlastnosti tisku

Rozlišení - černé normální [pixelů]:
2400 x 600

Rozlišení - barevné normální [pixelů]:
2400 x 600

Rychlost černého tisku - normální [stran/min]:
18

Rychlost barevného tisku - normální [stran/min]:
4

Tisk první strany po [sec.]:
14

Maximální hmotnost tiskových médií [g/m2]:
220

Fyzické vlastnosti

Rozměry [mm]:
382 x 309 x 211

Hmotnost v kg:
9,84

Užitečné funkce

Barevná:
Ano

Výrobce Samsung
Hmotnost 9.84 kg
Rychlost tisku
Informace o parametru Rychlost tisku
18
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung CLP-365 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo Příslušenství k tiskárnám, Jehličkové tiskárny, Tiskárny samolepících štítků.