SAMSUNG ML-2855ND

Obrázek není k dispozici

Cena produktu SAMSUNG ML-2855ND není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG ML-2855ND: Představte si laserovou tiskárnu, která dokonale splňuje požadavky vaší práce. Kompaktní laserová tiskárna SAMSUNG ML-2855ND s kompaktním a decentním designem splní všechny vaše tiskové potřeby. T...  Více informací


SAMSUNG ML-2855ND - popis

Představte si laserovou tiskárnu, která dokonale splňuje požadavky vaší práce. Kompaktní laserová tiskárna SAMSUNG ML-2855ND s kompaktním a decentním designem splní všechny vaše tiskové potřeby. Tato tiskárna se vyznačuje spolehlivostí a hospodárností provozu. Se zařízením SAMSUNG ML-2855ND si to není těžké představit. Jak by se vám pracovalo s malou a tichou tiskárnou, kterou lze používat kdekoli? Tiskárnu SAMSUNG ML-2855ND lze umístit na jakékoli vhodné místo a díky elegantnímu designu ji není třeba za nic schovávat. Nejmenší laserová tiskárna s integrovaným oboustranným tiskem na světě má rozměry pouhých 391 x 369 x 217 mm. Vybavte si všechna místa, kam by se tato tiskárna ve vaší firmě dala umístit. A představte si, jak její moderní a elegantní design vylepší prostředí, v němž pracujete. Obsáhlé příručky a speciální brožury s pokyny k obsluze tiskárny již jsou minulostí. ML-2855ND je ze své podstaty snadno ovladatelná a lze ji ovládat pouhým dotekem směrové navigace. Budete moci strávit víc času se svými klienty a méně času obsluhováním kancelářských zařízení. Společnost SAMSUNG přináší oboustranný tisk - již nemusíte trávit čas otáčením papírů a opětovným vkládáním do tiskárny. Nyní lze tisknout na obě strany papíru v jednom snadném kroku. Konec čekání na to, až tiskárna dokončí svůj úkol - můžete se věnovat svojí práci. Tiskárna ML-2855ND byla vyrobena tak, aby byla nejen jednou z nejspolehlivějších a nejodolnějších tiskáren, ale také aby mohla nabídnout jedno z nejvyšších měsíčních zatížení v této třídě. Se zatížením 50.000 stran měsíčně tiskárna ML-2855ND udrží krok s vašimi pracovními nároky. Tiskárna ML-2855ND nabízí možnost síťového tisku, díky čemuž se po připojení přímo k vaší síti Ethernet jednoduše zapojí do vašeho stylu práce.

Výrobce Samsung
Oboustranný tisk Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG ML-2855ND užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny.