SAMSUNG ML-4551NDR

Cena produktu SAMSUNG ML-4551NDR není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG ML-4551NDR: Představte si firemní tiskové centrum, které zpracovává všechny dokumenty. SAMSUNG ML-4551NDR je rychlá černobílá tiskárna s vestavěným připojením k síti, které je řešením velkého počtu vašich pro...  Více informací


SAMSUNG ML-4551NDR - popis

Představte si firemní tiskové centrum, které zpracovává všechny dokumenty. SAMSUNG ML-4551NDR je rychlá černobílá tiskárna s vestavěným připojením k síti, které je řešením velkého počtu vašich profesionálních potřeb. Je perfektní pro firmu hledající univerzální přizpůsobivou tiskárnu, která má volitelný pevný disk a velkou vstupní kapacitu. Výkonnost tiskárny ML-4551N je jedním z pádných důvodů, aby patřila mezi hlavní vybavení vaší kanceláře. Tato tiskárna je výkonnější než váš běžný model a nabízí neocenitelné vlastnosti a funkce-je to jedinečná volba. ML-4551N je nejrychlejší černobílá laserová tiskárna SAMSUNG. Tiskárny této řady tisknou rychlostí 43/ 45 stran za minutu (A4/Letter) a v okamžiku zvládnou obsloužit všechny veliké i malé tiskové úlohy. Úsporu času, kterou přináší její rychlost, můžete využít ke zvýšení produktivity ve své kanceláři. Zvláště, když čas je základem přínosu této tiskárny. Tato tiskárna těží ze svého 500MHz procesoru a umožňuje nejlepší tisk za všech okolností. Systémová paměť je také rozšiřitelná od základní velikosti 128 MB až po 512 MB DDR. Kombinace mikroprocesoru SAMSUNG a výjimečně velké paměti umožňuje tiskárně získat volitelný výkon pro nejnáročnější pracoviště. Pro více pracovních skupin v síťovém prostředí prokáže tato tiskárna s připojením k síti svou nezbytnost. Tiskárna ML-4551N je ideální pro podniková prostředí s několika odděleními, mnoha zaměstnanci a plným připojením k síti. Užijte si snadné a bezproblémové síťové řešení nabízené tiskárnou ML-4551N.

Výrobce Samsung
Maximální formát tisku A4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG ML-4551NDR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multifunkční tiskárny nebo 3D tiskárny, Tiskárny samolepících štítků, Velkoformátové tiskárny.